gelsistemos.lt

Verslo dovanos: ką dovanoti ir ko ne?

0 11

Artėjant kokiai nors šventei ar progai pasveikinti verslo partnerius ar svarbius klientus, su kuriais bendradarbiaujate ilgą laiką, būna labai sunku sugalvoti ką būtų galima padovanoti ir taip parodyti dėmesį ir dėkingumą. Šeimai ar draugams išrinkti dovaną yra kur kas lengviau, juk su jais praleidžiama daug laiko ir dalinamasi bendra veikla ir pomėgiais. Verslo partneriai, kolegos, klientai nėra tokie artimi, nes dažniausiai su jais sieja tik darbo reikalai, tad verslo dovanos turi būti kur kas subtilesnės, tačiau išrinkti tinkamą dovaną vis tiek yra labai ne lengva. Jei bendraujate su kolegomis artimiau, tuomet galima pasirūpinti dovana, kuri atitinka jo pomėgius. Visais kitais atvejais reikia rinktis saugesnes dovanas, kurios nebūtų kokio nors įsižeidimo priežastis.

Pagalvokite kokias dovanas per visą laiką kol turite įmonę esate gavę. Galbūt prisiminsite atveju, kai dovana visiškai netenkino ir labiau nuliūdino nei pradžiugino. Jei tokių atveju turėjote, tuomet jau puikiai suprantate ir žinote ko dovanoti nereikia. Daugelis nerekomenduoja dovanoti tokių dovanų kaip alkoholio buteliai, nesvarbu su logotipais ar ne. Tikrai ne visi žmonės geria, o ir ne visų istorija jums yra žinoma, todėl tokia dovana kai kuriuos gali ir įžeisti. Anksčiau tokios verslo dovanos buvo labai populiarios, todėl dabar sunku atsikratyti tokio įpročio, tačiau pasistenkite vyną pakeisti saldumynais. Labai žavi dovana yra kokia nors kokybiškų, gražiai įpakuotų saldainių dėžė, kuria gali įmonės vadovas pasidalinti su visu savo kolektyvu. Dovanų kuponai, loterijos bilietai irgi visiškai netinka versle, todėl geriau rinktis paprastesnius variantus.

Geros verslo dovanos gali būti kokių nors saldainių rinkinys, arbatos, kavos rinkiniai. Galima padovanoti specializuotus puodelius, galbūt kokį nors elektros prietaisą, kuris praverčia biure. Dabar itin populiarios dovanos, kurios susijusios su sveikesne gyvensena, todėl galima padovanoti gertuvę. Galima atrasti ir daug originalesnių dovanų variantų, tuomet jūsų verslo partneriai, klientai ar kolegos tikrai liks maloniai nustebę, tiesiog reikia skirti daugiau laiko apmąstymams apie dovanas ir nepasilikti to paskutinei minutei.

Komentarai
Kraunama...