gelsistemos.lt

Vasaros kosmetinė: ką pravers turėti?

0 25

Vasara makiažas tikrai nebūna toks sunkus kaip žiemos metu. Dėl kaitrių saulės spindulių makiažas vasara greitai nubėga ir iš jo jokios naudos nebelieka. Žinoma, vykstant atostogauti tikrai norisi atrodyti gražiai, todėl labai reikia puoselėti veido odą, kad nereikėtų jos slėpti. Sudrėkintai ir pamaitintai odai ne taip kenks saulė, o jei turėsite ir apsaugos priemonių nuo uv spindulių, galite visą vasarą iškęsti be jokių bėrimų, nudegimų ir išsausėjusių vietų. Jei norite džiaugtis gražia oda, nepamirškite susiruošti vasaros kosmetinės – visko ko reikia rasite www.kosmetikosparduotuve.lt parduotuvėje. Sužinokite ką tikrai verta vasaros metu turėti su savimi.

Kad saulė pernelyg neišsausintų odos, visuomet reikia turėti šalia drėkinamųjų priemonių. Tai ypač rekomenduojama ir tuomet kai išvykstama atostogauti, mėgaujamasi maudynėmis sūriame jūros vandenyje ar dažnai praleidžiama laiko viešbučiuose, lėktuve, automobilyje, kur itin sausas odas. Visi šie dalykai smarkiai pakenkia, todėl galima greitai pastebėti odos pleiskanojimą, kuris tikrai nedžiugina. Dažnai jaučiamas ir veido tempimas, kas nėra malonu. Kad tokių dalykų būtų išvengti lengviau turėkite kelias lakštines kaukes, kurias galite užsidėti net ir automobilyje. Tai itin patogu, nes jų nereikia nuplauti – tiesiog uždedate ir po kelių minučių nuimate. Taip veido oda bus jums dėkinga, nes apsaugosite ją nuo išsausėjimo.

Be abejonės labai svarbi ir apsauga nuo saulės. Būtinai prieš išeinant į lauką reikia pasitepti veido kremu, kuris turėtų spf. Jeigu ruošiatės degintis, būti paplūdimyje, tuomet reikalingas kremas visam kūnui. Galima šiais laikais įsigyti ir purškiamą kremą, kurį labai nesunku paskirstyti ant kūno.

Nerekomenduojama vasaros metu dėtis daug makiažo ir jei bent kiek jo dedatės, turėkite makiažo servetėlių. Atostogaujant arba kelionėse jos nepamainomos, nes nereikia šlapinti ar uždėti kokios nors kitos priemonės – užtenka išsitraukti drėgna makiažui valyti skirta servetėle ir užtikrinti, kad su ja nuvalomi visi nešvarumai. Jei naudojate vasaros metu makiažą siūloma rinktis labai lengvas priemones – puikiai tiks BB arba CC kremai, kurie turi atspalvį, bet neapsunkina veido. Galima taip pat išbandyti vandeniui atsparų tušą, kuris išryškins akis ir nenubėgs.

Komentarai
Kraunama...