gelsistemos.lt

Soliariumų nauda, žala ir kodėl verta naudoti soliariumų kremus

0 161

Apie soliariumus kalbama labai daug ir labai dažnai – juk pasibaigus vasarai be jų tikrai nepavyktų džiaugtis įdegiu. Kartais soliariumais kuo puikiausiai naudojamasi ir vasarą, kai norisi išlyginti savo įdegį ar džiaugtis dar tamsesne oda. Deja, pastebėti galima ir ne itin teigiamų nuomonių, kurios informuoja, jog kaip ir saulė, soliariumas kenkia odai, gali ją sausinti ar kitaip veikti. Teigiama, kad soliariumai gali sendinti odą ir net padidinti šansus susirgti odos vėžiu. Visgi kai kurie šiai nuomonei priešinasi ir nurodo, kad soliariumai yra puikus vitamino D šaltinis kaip ir saulė, todėl tais metų laikais, kai saulės neužtenka, soliariumai gali labai pagelbėti. Kaip yra iš tiesų?

Daugelis specialistų į klausimus apie soliariumus atsako labai paprastai – kas per daug, tas yra nesveika. Taigi, iš esmės galima suprasti, kad deginimasis turi būti apskaičiuotas ir apgalvotas. Kaip ir saulėje, taip ir soliariumuose verta pamastyti ar neleidžiama sau per daug. Soliariumų kremai gali padėti apsisaugoti, sudrėkinti odą, todėl neigiamų efektų galima patirti kur kas mažiau. Visgi kalbant apie laiką praleidžiamą soliariumuose, jį reikia riboti. Juk ir su apsauga nuo saulės nepatariama būti saulės atokaitoje per aktyviausias valandas. Taigi, mėgstantiems soliariumus nebūtina jų atsisakyti, tačiau atrasti pusiausvyrą yra labai svarbu.

Vienas didžiausių patarimų yra nenudegti. Moterys labai dažnai persistengia su įdegiu ir vietoj to, kad galėtų mėgautis dailia oda, joms tenka rūpintis pažeistomis zonomis. Soliariumų kremai tikrai padeda puoselėti odą ir kai kuriais atvejais padailina įgaunamą atspalvį. Tačiau jei norima greičiau įdegti ir dėl to renkamasi soliariume lankytis ir būti ilgiau, geriau pasirinkti tokį kremą, kuris padės greičiau išgauti atspalvį. Kai kurie soliariumų kremai turi šią savybę – taip užsitikrinsite, kad odos spalva greičiau atitiks jūsų poreikius ir nepersistengsite besideginant. Jei tam, kad pavyktų išgauti norimą odos atspalvį reikėtų eiti į soliariumą kone kasdien, daugelis specialistų rekomenduoja naudoti savaiminio įdegio kremus. Tai taip pat efektyvi priemonė visiems, kuriems neįdegusi oda atrodo ne itin daili.

Komentarai
Kraunama...