gelsistemos.lt

Skirtingi audiniai patogiam miegui

0 19

Miegas yra be galo svarbus kiekvienam, todėl nieko keisto, kad daugelis nori džiaugtis malonia kūnui patalyne, kuri leis patogiai įsitaisyti ir pasinerti į sapnus. Nemalonios medžiagos, šiurkštūs audiniai tikrai gali suprastinti miego kokybę, o kai kuriems tai gali būti net ir labai erzinanti patirtis. Patalynė viešbučiams irgi labai svarbi, nes teikiant laikino apgyvendinimo paslaugas, tikimasi klientams suteikti gerą patirtį, dėl kurios jie ne tik sugrįš, bet ir rekomenduos paslaugas artimiesiems. Taigi, jei ieškote sau malonios patalynės arba norite atnaujinti savo viešbučio įvaizdį, pakeisti seną tekstilę, tuomet laikas pasidomėti medžiagomis ir atrasti sau tinkamiausius sprendimus. Kol kas daugelis naudoja medvilnę ir tai yra gana geras pasirinkimas, nes jis universalus ir daugeliui patogus. Universalūs sprendimai tinkami viešbučiams, nes ten apsilanko daug žmonių – svarbiausia įtikti saugumai, nes visiems, greičiausiai, nepavyks. Namuose galima rinktis tokius sprendimus, kurie atitinka prioritetus. Sužinokite kas dar gali būti malonu be medvilnės.

Merino vilna tampa vis populiaresnė tiek miego, tiek apatinio trikotažo audiniu. Ji yra pagaminta iš labai minkštų, smulkių merino vilnos pluoštų, gali išlaikyti drėgmę iki 30% savo svorio ir vis tiek jaučiasi lyg ji būtų sausa. Ši vilna yra labai kvėpuojanti, gerai sugerianti drėgme ir puikiai izoliuojanti šilumą – šis audinys palaiko tinkamą kūnui temperatūrą, yra prisitaikanti. Norintiems jaukumo, tokia medžiaga tikrai labai tiks.

Šilkas yra vienas prabangiausių pasirinkimų. Tokia patalynė viešbučiams gali būti gana brangi, nebent ji naudojama tik geresnės klasės kambariams. Prabangūs viešbučiai žinoma šilku tikrai naudojasi, tačiau reikia nepamiršti, jog šis audinys reikalauja specialios priežiūros, kas taip pat nėra pigu palyginus su kitų medžiagų priežiūra. Šilkas yra natūralus baltyminis pluoštas, pagamintas iš šilkaverpių kokonų. Jis yra nepaprastai minkštas, stiprus ir yra puikus termoreguliatorius, leidžiantis. Šilkas gali sugerti daug drėgmės, o tai reiškia daug prakaito, jei esate linkęs prakaituoti naktį. Taip pat paprastai rekomenduojama šilkus valyti sauso valymo metodais. Galbūt, tai nėra pati praktiškiausia patalynė viešbučiams ar namams, tačiau ji be galo patogi.

Komentarai
Kraunama...