mmu.lt

Šalin rankines – rinkitės stilingą moterišką kuprinę!

0 29

Šiais laikais yra priimtina, kad rankinės yra vienas iš moters aksesuarų. Toks požiūris moteriškas kuprines nustumia į antraeilį vaidmenį. Nepaisant to, pastaruoju metu gatvėse galime pamatyti vis daugiau moterų, kurios vietoje rankinės pasirenka nešioti dailią kuprinę. Faktas, kad moteriškos kuprines įvaizdžiui suteikia daug daugiau žaismingumo ir sukuria ryškesnį akcentą, tad jų vengti tikrai nederėtų. O ar žinote, kokio tipo moterišką kuprinę išsirinkti ir kaip tai padaryti?

1. Nuspręskite, kokia bus moteriškos kuprinės paskirtis

Tikriausiai pirmiausia apie kuprinę pagalvojate kaip apie daiktą, kuris padeda pernešti daiktus iš vienos vietos į kitą. Tačiau, viskas yra kiek sudėtingiau. Yra net kelių skirtingų paskirčių kuprinės ir kiekviena šių tipų kuprinė turi savo specifiką, pvz.: kelioninės kuprinės dažniausiai būna itin didelės ir ne itin dailios – tokios kuprinės tikriausiai nederėtų rinktis norint sukurti elegantišką įvaizdį. Kadangi yra gausu kuprinių skirtingoms progoms, reikėtų gerai apgalvoti, kam kuprinė bus naudojama.

2. Moteriškos kuprinės kaina

Šiais laikais yra itin daug pasirinkimo, todėl norint moteriškos kuprines , tinkantį ir prieinamą variantą tikrai atras kiekvienas. O kuprinės kainą lemia keli pagrindiniai faktoriai: prekinis ženklas, iš ko ji pagaminta ir kokio ji dydžio. Už prieinamą kainą didelį pasirinkimą galima surasti el. parduotuvėje www.technomada.lt. Parduotuvėje atrasite platų asortimentą kuprinių iš kokybiškos EKO ar galanterinės odos, kurios yra itin patvarios ir tokios rankinės tampa puikiu įvaizdžio akcentu.

Komentarai
Kraunama...