gelsistemos.lt

Prasta tatuiruotė: kaip ją pašalinti?

0 16

Tatuiruotės jau ilgą laiką yra labai išpopuliarėjusios, todėl atsiranda ne tik daugiau puikių specialistų, kurie gali atlikti labai dailius darbus ir kūną padengti gražiais piešiniais, bet ir tokių, kurie dar praktikuojasi arba neturi tam pašaukimo. Tokiais atvejais tatuiruotės gali ir nedžiuginti – prastai atliktas darbas neatrodys puikiai ir bus nuolat jūsų matomas. Žinoma, kartais galima nutinka taip, kad pats klientas nesugeba papasakoti ar parodyti ko tiksliai norisi, todėl tatuiruotė irgi gali netikti, atrodyti visai kitaip nei tikėtasi. Na, ir kartais susiduriama su tuo, kad nors viskas būna tvarkoje ir atlikta puikiai, žmogus tiesiog pasigaili, kad ant kūno atsirado piešinys, kuris išliks visam gyvenimui. Tokiais atvejais norisi tatuiruotę naikinti ir kai kuriais atvejais net ieškoma informacija kaip tą padaryti namuose, tačiau vienintelis pagalbininkas gali būti tatuiruočių šalinimo aparatas pas specialistą, kuris atlieka šią procedūrą.

Namuose pašalinti tatuiruotę ne tik kad neįmanoma, bet kartais gali būti ir labai nesaugu. Internete galima rasti labai keistų pasiūlymų, kurie lyg turėtų padėti, o nežinantys, jog tai nėra įmanoma, gali išbandyti net keisčiausius pasiūlymus. Tai gali suerzinti odą ar net sukelti kokias nors infekcijas. Taigi, jokiais patarimais, kurie sako, kad namų sąlygomis tatuiruotė gali būti pašalinama, tikėti negalima. Geriau iškart kreipkitės į dermatologus ar kitus specialistus su licencija, kurie ne tik žino kas yra tatuiruočių šalinimo aparatas, bet ir yra jį puikiai įvaldę.

Be abejonės, šalinimo procedūra yra kiek skausminga, tikrai galima justi nemalonius pojūčius, tačiau specialistai visuomet nurodo, kad tatuiruočių šalinimo aparatas nesukelia didesnio skausmo nei adatos darant tatuiruotę, tad tai neturėtų būti problema. Iškart numatyti kainos ir tai ar liks randas bei kiek laiko bus užtrunkama, numatyti nepavyks, nes viską reikia pamatyti realiai. Dažai gali būti suleisti į gilesnius sluoksnius nei tūrėtų, o kartais pasirinktos tatuiruotės spalvos yra sunkiai pašalinamos, tad jei jau rimtai svarstoma apie šalinimą, specialistas turi prieš procedūrą įvertinti galimybes. Taip bus kur kas aiškiau ką galima padaryti ir ko ne.

Komentarai
Kraunama...