gelsistemos.lt

Plaukų priežiūra: kada kokias priemones naudoti?

0 11

Plaukų būklė, grožis ir puoselėjimas yra neišsemiama tema, kuria džiaugiasi daugelis merginų ir moterų. Ilgą laiką sveiki ir ilgi plaukai yra tikras grožio simbolis, todėl daugelis nuolat stengiasi užsiauginti kuo sveikesnius ir labiau žvilgančius plaukus. Deja, kartais be papildomų priemonių džiaugtis gražiais plaukais ne taip ir lengva. Vieni turi genetiškai vešlius plaukus, kurie auga itin greitai, o kitiems tenka kur kas labiau pasistengti, jog jie atrodytų bent iš dalies gražiai. Jeigu plaukai nuolat sausėja, veliasi, neblizga ir atrodo ploni, tuomet reikia labai stengtis juos puoselėti taisyklingai. Priemonės taip pat svarbus dalykas – jei plaukai slenka, gali prireikti nioxin produktų, jei sausėja – galbūt, laikas keisti šampūną ir skirti daugiau dėmesio plaukų apsaugai bei prastiems įpročiams? Taigi, kokie svarbiausi dalykai plaukų priežiūroje ir kada žinoti kokios priemonės tinkamos būtent jūsų plaukams?

Sausiems plaukams svarbiausia drėkinimas. Daugelis moterų, turinčių sausus plaukus perka kuo daugiau priemonių, kurias galėtų užtepti, jog plaukai nesiveltų, neįsielektrintų ir panašiai. Tačiau vienas svarbiausių dalykų, kuriuos reikia padaryti – peržvelgti turimas priemones ir pažiūrėti ar jos tikrai nesausina. Galbūt, reikėtų pirkti ne kuo daugiau drėkinančių priemonių, o tiesiog pakeisti turimas į geresnes. Jeigu šampūne yra daug aršių ploviklių, galbūt, geriau rinktis tokį šampūną, kuris turėtų aliejų, drėkinančių ingredientų ir būtų švelnesnis plaukams. Taip pat rinktis galima intensyviau drėkinančius kondicionierius. Labai svarbu, jog nei vienoje priemonėje nebūtų sausinančio alkoholio.

Jei plaukai slenka, greičiausiai daugelis girdėjo apie nioxin priemones, kurios stiprina šaknis – būtent to reikia nusilpusiems plaukams. Vitaminai ir kiti mikroelementai užtikrina, jog plaukai gauna visko, ko jiems reikia. Visgi reikia nepamiršti ir tinkamų kitų priemonių plaukams, jei plaukai pradėjo plonėti – kartais gali būti kaltos labai prastos kokybės priemonės. Tuomet ir nioxin gali nebepadėti.

Riebiems plaukams rekomenduojama naudoti ne tik kasdienius šampūnus, bet ir kartą savaitėje nepamiršti valomojo šampūno, kuris geriau panaikina priemonių likučius bei kitus nešvarumus, kurie gali kauptis. Itin daug priežiūros reikia skirti plaukų galams, todėl verta turėti intensyviai drėkinantį serumą.

Komentarai
Kraunama...