gelsistemos.lt

Plastinės operacijos: kada jų norisi labiausiai?

0 9

Plastinės operacijos gali būti atliekamos ne tik tais atvejais, kai svajojama atrodyti tiesiog gražiau. Be abejonės viešojoje erdvėje galima pamatyti labai daug žmonių, kurie yra neigiamai nusiteikę ir tiki, kad plastinės operacijos yra paprasčiausia tuštybė, tačiau tai požiūris, kurį suformuoja pranešimai apie ne itin nusisekusias tokio tipo operacijas pasaulyje. Dažniausiai internete galima pamatyti atvejų, kaip kai kurie žmonės ar įžymybės persistengia su grožio procedūromis, todėl atrodo nebe taip gražiai kaip anksčiau. Atvejai, kai operacijos kelia priklausomybę tikrai nėra pavyzdiniai. Visgi kai kuriais atvejais tokio tipo operacijos išties yra naudingos. Svarbiausia jas apgalvoti, suprasti ko norisi, kas yra jums gražu ir kokie trūkumai vargina. Plastikos chirurgas Vilniuje visuomet užtikrins puikius rezultatus, kurie atitiks poreikius.

Labai dažnai plastinės operacijos būna norimos tuomet, kai susiduriama su kompleksais. Labai ilgai svarstant apie kokį nors savo trūkumą, kuris tikrai ne visiems gali atrodyti kaip trūkumas, o kai kuriems gali priminti net ir privalumą, atsiranda noras, kad jo nebūtų. Tokiais atvejais dažnai netenkama ir pasitikėjimo savimi, prastėja savivertė dėl ko vėliau galima vengti viešumos ir panašiai. Tiktai ne visuomet taip būna – vieniems susigyventi su trūkumais būna kur kas lengviau, o kai kuriems tai lemia kompleksų atsiradimą. Kartais, jei įmanoma, paprasčiau juos yra pašalinti. Puiku, jei tą padaryti galima sportu, kokia nors mityba, kremais ar kitomis priemonėmis, tačiau labai dažnai vienintelis sprendimas būna plastinė chirurgija, ypač kai kalbama apie atlėpusias ausis, neproporcingą veidui nosį, suglebusią odą ar labai mažas krūtis. Krūtų didinimas implantais labai norimas ir po nėštumo, nes krūtys praranda formą, kas irgi paskatina kompleksus kai kurioms moterims.

Tarp dažnai atliekamų operacijų yra ir nosies operacija, kuri net nebūtinai atliekama dėl grožio. Kartais tokia procedūra reikalinga dėl traumos, kuri gali įtakoti nosies kreivuma. Kartais operuojama ir pertvara, kai yra sunkiau kvėpuoti. Vokų pakėlimas – dar viena operacija, kuri gali būti atliekama ir dėl noro atrodyti jaunatviškiau, ir dėl suprastėjusio regėjimo. Perteklinė voko oda tikrai sumažina aplinkos matymo plotą, todėl tokia operacija gali būti labai naudinga vyresnio amžiaus žmonėms, susiduriantiems su tokia problema. Ne ką mažiau pasirenkamas ir veido patempimas, tačiau ši operacija dažniausiai susijusi su bandymų stabdyti senėjimo procesą ir ilgiau išlikti jaunatviškos išvaizdos.

Komentarai
Kraunama...