mmu.lt

Plastinė chirurgija gali išpildyti svajones

0 27

Kiekvienas žmogus savo išvaizdoje gali įžvelgti tam tikrų trūkumų, kurie dažnai trukdo ir gyvenimo kokybei. Tarkime, norint lieknesnio kūno, dažnai padėti gali sportas ir taisyklinga mityba, tačiau atsiranda atvejų, kai ir šių dalykų neužtenka kokios nors probleminės vietos pakeitimui. Kai kurie gali nervuotis dėl per didelės nosies – kai kurie ją gali turėti ir itin mažą, neproporcingą veidui. Grožis subtilus dalykas ir kartais žmogus gali būti ne visai patenkintas savo išvaizda ar viena nedidele detale. Plastikos chirurgas Vilniuje daugelį tokių nemalonumų gali padėti išspręsti, bet tik tais atvejais kai žmonės tvirtai apsisprendę ir labai nori tų pokyčių. Kai kuriais atvejais plastinė chirurgija padeda labiau savimi pasitikėti, juk kartais dėl savo kūno netgi kompleksuojama – viskas priklauso nuo požiūrio ir to, kas kiekvienam individualiai yra gražu arba ne.

Niekam niekuomet nepavyko apibrėžti kas yra iš tiesų gražu ir greičiausiai niekuomet nepavyks. Atsiranda tik tendencijos, kurios laikui bėgant keičiasi – būtent todėl labai sunku būtų nuolat stengtis jas pasivyti. Plastinė chirurgija neturėtų būti paremta tendencijomis. Tokiu atveju gali atsirasti per daug žmonių, kurie vėliau gailėtųsi savo sprendimo. Geriausia, kai pasirenkamas toks variantas tik tuomet, kai jau ilgą laiką nepavyksta susigyventi su kokiu nors trūkumu. Labai maža ar asimetriška krūtinė irgi gali būti priežastis, kuri lemia prastą savijautą, todėl padeda krūtų didinimas implantais. Kartais tokia operacija atliekama ne tik todėl, kad kažkam gražiau didesnės krūtys – kartais to reikia po krūtų vėžio, jei jos buvo pašalintos, kad moteris vėl galėtų jaustis savimi.

Plastine operacija skaitomas ir riebalų nusiurbimas, kuris leidžia pagražinti kūno kontūrą. Nereikėtų galvoti, kad tai tingiems žmonėms skirtas sprendimas, kuris leidžia atsikratyti antsvorio. Taip tikrai nėra – juk riebalų galima pašalinti nedidelį kiekį, todėl taip žmogus daug svorio atsikratyti negali. Ši procedūra skirta tiems, kurie nori tik padailinti tokias vietas, kurios nėra linkusios dailėti vien sporto ar puikios mitybos pagalba. Pilvo riebalų šalinimas gana dažnas pasirinkimas po gimdymo.

Komentarai
Kraunama...