gelsistemos.lt

Kokią paskola Jums reikalinga?

0 12

Finansinių paslaugų spektras vis didėja, todėl nieko keisto, kad kartais sunku suprasti kuri iš jų labiausiai tiktų jūsų turimiems poreikiams. Dažniausiai pasiimama būsto paskola, tačiau reikia suprasti, kad ji tinkama tik tais atvejais kai reikia namo, buto ar kotedžo. Kai kurie būsto paskolą naudoja namo statybai, ne tik pirkimui, tačiau ši paskola negali būti panaudojama kitais tikslais. Renkantis būsto paskolą galima džiaugtis tuo, kad jos sąlygos dažnai būna labai neblogos. Žinoma, pigios paskolos įmanomos tik tuomet, kai žmogus yra labai patikimas kandidatas paskolai. Tai reiškia, kad labai svarbu, jog būtų gaunamos geros pajamos, darbas taip pat turi būti stabilus. Geriausia, kad jame būtų išdirbta bent kelis mėnesius, tačiau jeigu darbe dirbama ilgiau, galima džiaugtis, jog gaunamas pliusas už stabilumą. Jeigu norisi universalesnės paskolos, kuri galėtų būti naudojama lanksčiau, būsto paskola tikrai netiks.

Atvejais, kai turima visai kitokių poreikių, labai tinkama gali būti vartojimo paskola. Ji yra kur kas mažesnė nei galėtų būti būsto paskolą, tačiau gali būti naudojama ir automobiliui nusipirkti, ir namų remontui. Kai kuriais atvejais juos išleisti galima ir kelionėms ar dar kokiems nors kitiems poreikiams. Kartais vartojimo paskola tinka ir sklypui įsigyti prieš imant paskolą būstui. Žinoma, tokiu atveju prireikia mokėti dvi paskolas, dėl ko naudingas gali būti ir paskolos refinansavimas. Jis suteikia šansą viską mokėti patogiai vienai įmonei. Taip pat refinansavimas gali būti išsigelbėjimas ir tuomet, kai paskolų našta darosi per sunku, nepavyksta laiku mokėti turimų įmokų. Tuomet kita įmonė ar bankas gali sumokėti turėtas paskolas ir išduoti naują, su kitokiomis grąžinimo sąlygomis.

Kai kuriais atvejais reikia labai mažų paskolų, kurios apdeda kasdienėse situacijose arba tuomet, kai ištinka bėda. Kartais nereikia tūkstantinių sumų ir pagelbėti gali vos keli šimtai eurų ar dar mažesnės sumos. Tarkime, sugedus automobiliui, galima neturėti santaupų jam pataisyti, o kai kuriais atvejais gedimų sutvarkymų kaina būna daug didesnė nei buvo tikėtasi. Taigi, šiais atvejais naudingas gali būti kreditas, kuris nesunkiai gali būti gaunamas tiesiog internetu.

Komentarai
Kraunama...