gelsistemos.lt

Kaukės plaukams: išsigelbėjimas daugeliu atveju

0 8

Plaukų grožiui pakenkti nesunku, dažnai daug įvairių veiksnių gali turėti tam įtakos, ypač jei neskiriamas papildomas dėmesys jų gerai būklei puoselėti. Plaukams įtakos gali turėti karštis ir šaltis, taip pat netinkamos priemones, kuriose ingredientai tik gadina plaukus vietoj to, kad puoselėtų. Daug žalos pridaro karštos formavimo žnyplės, plaukų džiovintuvai, dažymas. Taigi, kartais labai sunku suderinti plaukų formavimą su plaukų grožio puoselėjimu, tačiau atliekant bent svarbiausius žingsnius plaukų priežiūros rutinoje, tikrai galima užsitikrinti, jog plaukai atrodys kur kas geriau nei visiškai jiems neskiriant dėmesio. Taigi, kokie veiksmai bei kokios priemonės gali padėti gerinti plaukų būklę?

Žiemos ar vasaros metu daug žalos padaryti plaukams gali temperatūra, todėl verta imtis apsauginių priemonių. Kaukės plaukams yra labai tinkamas variantas išgelbėti plaukus, kai kažkiek žalos jau padaryta, tačiau kad būtų galima sumažinti žalą iki minimumo, verta pagalvoti apie apsaugines priemones nuo tokios problemos. Vasaros metu plaukus pridengs skrybėlė, tad mažiau saulės spindulių reikš geresnę plaukų būklę. Žiemos metu kepurė irgi smarkiai rekomenduojama, nes taip jie nebus paveikiami šalčio.

Kaukės plaukams turėtų būti naudojamos reguliariai nepriklausomai nuo sezono – tai dažnai yra išsigelbėjimas, kai plaukams pritrūksta drėkinimo, maitinimo ar jie pradeda atrodyti vis mažiau gyvybingi. Intensyvesnio poveikio kaukės plaukams puikiai tiks kiekvienam plaukų tipui – visgi turinčioms sausesnius plaukus, gali reikėti riebesnės sudėties produktų. Atsirinkti reikėtų ir geresnius kitus plaukų priežiūros produktus. Drėkinantis šampūnas, maitinantis kondicionierius tikrai padės atgauti plaukų žvilgesį.

Labai svarbu stengtis kuo rečiau naudoti formavimo priemones ir nešukuoti šlapių plaukų – taip jiems labai kenkiama, o vėliau ir intensyvios priežiūros priemonės gali būti ne tokios veiksmingos. Pirmiausia, reikia atsisakyti visų įpročių, kurie daro žalą plaukams ir tik tuomet stengtis atrasti geriausias priemones. Kartais jų paieška gali užtrukti, nes ne visiems tinka tie patys produktai. Svarbiausia atsižvelgti ne tik į savo plaukų tipą, bet ir galvos odos tipą – tuomet bus pasirenkamos tinkamiausios priemonės, kurios atliks savo funkciją ir gerins plaukų būklę.

Komentarai
Kraunama...