gelsistemos.lt

Kasdienė veido odos priežiūra – kas svarbu?

0 22

Veido oda daug jautresnė, todėl jai reikia daug daugiau dėmesio. Kokios priemonės yra naudojamos nulemia ir odos išvaizdą, taigi, jas reikia rinktis itin kokybiškas. Viena iš daugiausiai dėmesio sulaukiančių linijų yra https://goldbeautyline.lt produktai, tarp kurių rasite ir tai, kas galėtų tikti jūsų odai. Žinoma, labai svarbu atsižvelgti į tai kokį efektą norite išgauti iš priemonių. Galbūt norite odą gausiai sudrėkinti, pašviesinti, atsikratyti pigmentinių dėmių. Taigi, visuomet rinkitės priemones, kurios pritaikytos jūsų veido odos tipui ir suteikia efekto, kurio tikitės. Be to, jog pasirenkamos tinkamos priemonės, reikia nepamiršti ir kitų dalykų, svarbių jūsų išvaizdai. Labai svarbu ir taisyklingai odą prižiūrėti, ją valyti.

Veido odos valymas turėtų būti atliekamas bent kartą per porą mėnesių profesionaliai, kosmetologo kabinete. Taip užtikrinsite, jog jūsų odos sluoksniuose neliks nešvarumų ir galėsite džiaugtis puikiu spindesiu. Veido valymai gali būti kelių tipų, tad specialistas parenka geriausią pagal veido odos tipą. Namuose veido odą patariama valyti su miceliniu vandeniu ir nepamiršti naudoti kokio nors prausiklio. Jautriai odai galima rasti puikių priemonių be muilo, kurios nesausina. Riebesnei odai galima naudoti rūgštinius prausiklius, kurie prisideda prie odos atsinaujinimo.

Odos drėkinimas taip pat itin svarbus taisyklingoje odos priežiūroje. Visuomet po odos valymo, prausimo, ją reikia sudrėkinti. Tai svarbu tiek rytais, tiek vakarais. Kremas reikalingas net ir riebiai odai. Puikus drėkiklis gali būti hialurono serumas ir pagal veido odos tipą tinkantis kremas. Serumas yra labai koncentruota priemonė, kuri praturtina odą labai geromis savybėmis. Naudojant serumą su kremu, veiksmingumas išauga net kelis kartus. Galima naudoti ir vitamino C serumą ar kitą priemonę, kuri padėtų odai tapti dar gyvybingesne. Vitaminas C veiksmingiausias naudojant vakarais.

Vyresnei odai rekomenduojama ieškoti priemonių su retinoliu, kuris labai efektyviai kovoja su senėjimų – mažina raukšleles ir skatina odos atsinaujinimą. Tai gali būti labai padedantis ingredientas tiems, kuria kovoja su akne ar esant odos hiperpigmentacijai. Jei retinolio niekuomet nenaudojote, pradėti reikėtų nuo nedidelės koncentracijos naudojimo ir palaipsniui jį būtų galima didinti.

Komentarai
Kraunama...