gelsistemos.lt

Kaip pasirinkti domeną pagal SEO?

0 27

Pasirinkti domeną savo svetainei ar elektroninei parduotuvei gali būti nelengva. Visgi reikia atkreipti dėmesį į kelias taisykles, jog domenas būtų funkcionalus ir geras SEO atžvilgiu. Geriau neskubėti ir pasidomėti kas tokiais atvejais yra svarbiausia, kad vėliau dėl domeno nereikėtų gailėtis ar kurtis naujo. Jei sunku sugalvoti ar suprasti koks domenas tiktų SEO, tuomet verta pagalvoti apie agentūros paslaugas, kuri tikrai pagelbės tokio situacijoje. www.taurusmedia.lt visuomet padės pasirinkti ir atrasti geriausią sprendimą. Straipsnyje rasite pagrindines taisykles, kurios padės susikurti tinkamą domeno vardą.

Pirmiausia išsianalizuokite pagrindinius savo raktažodžius arba frazes. Užtenka apgalvoti kokius nors 5 raktinius žodžius, kurie siejasi su jūsų įmone, veikla, paslaugomis ar parduodamu produktu. Tuomet galite bandyti tokius raktažodžius sujungti ar kitaip dėlioti, jog gautųsi tinkamas domeno vardas. Žinoma, taip daryti nebūtina, tačiau bent vieną raktažodį panaudoti pavadinime tikrai reikėtų. Taip galėsite džiaugtis SEO atžvilgiu funkcionalesniu domenu.

Nepamirškite unikalumo. Domenas negali kartotis, jis turi būti dar neužregistruotas. Tai labai apsunkina šį darbą, nes dažnai sugalvojus tobulai tinkantį vardą, tenka nusivilti supratus, jog toks jau yra panaudotas. Kai dabar yra tiek daug domenų, sukurti unikalų ir gerai skambantį darosi vis sunkiau. Todėl labai nesunku pastebėti kaip daugelis, kuria panašius domenus kaip konkurentų vis pridėdami brūkšnelį ar skaičių, raides ir panašiai. Tačiau tai irgi nėra patartina, geriau stengtis kurti kokius nors žodžių junginius, vietoj brūkšnelių ir skaičių naudojimo. Jie labai apsunkina domeną, todėl jį sunku pasakyti ar užrašyti.

Nors tai sunku pasiekti, tačiau vertėtų rinktis ir kuo trumpesnį domeną, nes toks bus daug lengviau įsimenamas. Jį nesunku susieti su įmonę, todėl lankytojams bus daug paprasčiau sugrįžti į jūsų svetainę. Jei pavyksta, galima pagerinti domeną pasirenkant išskirtinumą. Taigi, reikėtų pagalvoti ne tik apie raktažodžio panaudojimą, bet ir apie prisiminti jus priverčiantį domeną. Jei visgi sukurti reikiamo domeno niekaip nepavyksta, galima patikrinti anksčiau registruotus vardus – kai kurie iš jų gali būti nenaudojami, todėl galite ir ten rasti gerų variantų. Tai užima laiko, tačiau tai puiki alternatyva.

Komentarai
Kraunama...