gelsistemos.lt

Antakiai pagal amžių

0 26

Skirtingoms moterims tinka skirtingos formos, ryškumo antakiai, todėl ne visuomet pavyksta pasirinkti teisingai. Tai kas atrodo gražiai ant kito žmogaus, nebūtinai gali tikti prie kiekvieno veido bruožų, todėl tenka pasidomėti kokia forma, storis, ilgis bei linkis gali tikti būtent jums. Negana to, dažnai naudojami ir skirtingi antakių dažai, kai kuriuos spalvos gali būti per tamsios šviesiaplaukėms ar per šviesios tamsiaplaukėms. Kuo toliau tuo labiau antakiai yra svarbūs kasdieniam įvaizdžiui ir makiažui, todėl vis daugiau moterų nori atrasti sau labiausiai tinkančius antakius, kurie leidžia atrodyti dar geriau. Antakiai visuomet buvo svarbus išvaizdos akcentas, o per keliasdešimt metų jų tendencijos vis kito. Dabar geriausia tendencija – išsirinkti tai, kas tikrai tinka.

Antakiai turi labai ryškią vizualinę liniją, kuo negali pasipuikuoti kiti veido bruožai, todėl antakių dažai, pešiojimas, koreguoja veido proporcijas ir gali labai patobulinti veido išvaizdą. Kitaip sakant antakiai gali įrėminti arba kaip tik sušvelninti veidą. Skirtingos antakių formos skirtingai veikia, todėl priklausomai nuo pasirinkimo ji gali padidinti kaktą, koreguoti nosies formą, padaryti akis vizualiai apvalesnes ar net susiaurinti veido formą. Nors visuomet madoje būdavo kokia nors viena itin visiems patinkanti antakių forma, dabar jų yra visokių ir viskas yra gana madinga, jei tinka. Tačiau didelis dėmesys yra teikiamas tankiems, pilniems antakiams.

Moterys tvarkant antakius tikrai dažnai daro klaidas, o vienos iš pagrindinių yra per ryškūs antakiai. Nereikia, kad antakių dažai ar pieštukas, su kuriuo jie ryškinami būtų per tamsūs. Taip pat nereikėtų ant antakių nusipiešti visai kitokios formos, nes tai tikrai neatrodys dailiai. Dar viena klaida yra antakių išilginimas, su kuriuo yra persistengiama. Trečioji klaida, kuri ypač mėgstama vyresnių moterų yra antakių išploninimas. Jis kažkada buvo itin madingas, tačiau dabar tai tikrai neatrodo gražiai, ypač, kai po truputį vis daugiau orientuojamasi į natūralumą. Geriausia dėl antakių formavimo kreiptis į specialistą, kuris parinks labiausiai veido bruožams tinkamą formą ir spalvą pagal odą ir plaukus.

Komentarai
Kraunama...